KONST / Litografier / Färglitografier 13095603
nr 1309 5603
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Färglitografier, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Diptyk. Signerad, numrerad 245/320, daterad 1998. Motivet: 20x22 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:05:21
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén